• İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezi

KONAK MERKEZ AKADEMİ

Emekli İş Baş Müfettişleri Hasan Hüseyin KURT ve Ömer Deniz ÖZDEMİR öncülüğünde hizmetinizdedir.Hakkımızda

Konak Merkez Akademi olarak, yurtiçinde ve yurt dışında sürekli geliştirilen iş sağlığı ve güvenliği hizmetinde Türkiye’de en iyi olmak, ileri uygulanabilen metodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin konusunda yılların birikimine ve tecrübesine sahip eğitim kadromuz ile sürekli yeniliklere açık, proje geliştirebilen, başarının planlı ve programlı çalışmaktan geçtiğine inanan ve kısa zamanda ulaşmış olduğumuz başarıyı daha da ileri taşıyarak uzman olmak isteyen sizlerin iş güvenliği uzmanı olmanıza destekçi olacak ve her zaman daha iyiyi arayan bir kurum olarak mükemmel eğitim merkezi olmak en büyük vizyonumuzdur.

Eğitimlerimiz ile konforlu bir ortamda, konusunda uzman Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı mensubu olarak çalışmış İş Baş Müfettişlerinden oluşan eğitim kadromuz ile özenle hazırlanan, sürekli güncel sunum ve bilgiler ışığında, iş güvenliği uzmanı adaylarımıza; sadece sınava yönelik değil iş güvenliği uzmanı olduktan sonra da mesleğin inceliklerini öğreten, farklı bakış açısı katarak mesleklerinde fark yaratan uzmanlar olmanızı amaçlıyoruz.

Konak Merkez Akademi olarak hiçbir belge ve bilgi kurumuzda öğrencilerimizden saklanmaz. İstediğiniz tüm sunumları ve bilgileri kurumuzdan alabilirsiniz çünkü biz bilginin paylaşıldıkça büyüdüğüne inanıyoruz.

İnsan güvenliği ve sağlığı için çalışacak ve mücadele edecek olan emektaşlarımıza başarısı için çalışmak ve hizmet etmek Konak Merkez Akademi olarak bizleri gururlandırmaktadır.

Kursiyerlerimize uzun yıllar boyunca İş Güvenliği Uzmanlığı ile ilgili tüm bilgi ve belgeleri bedelsiz vermeyi taahhüt ederiz. Çünkü bizler sadece eğitim dönemi boyunca değil uzmanlığınız süresince de sizlerin yanında ve hizmetinizdeyiz. Sizin başarınız bizim başarımızdır şiarı ile eğitim hayatımıza devam etmekteyiz.